Regnis Etna, vykurovacie teleso 450x580mm, 265W, čierna matná, ETNA580/450/D400/BLACK
Kód: ETNA580/450/D400/BLACK
Neohodnotené
RegnisEtna 1
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Praktický a tradičný model radiátora série ETNA
Detailné informácie
Podrobný popis
RegnisLOGO
Popis:
Technické údaje:
  • Výrobca: Regnis
  • Séria: Etna
  • Počet rebier: 10 ks
  • Farba: čierna
  • Povrchová úprava: matná / štruktúrovaná
  • Výška: 580 mm
  • Šírka: 450 mm
  • Materiál: oceľ
  • Tvar: obdĺžnikový
  • Rozteč pripojenia 400 mm
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie tyčou, kombinované vykurovanie
  • Tepelný výkon: 265 W
  • Hĺbka: 80 mm
  • Pracovný tlak: 1,0 MPa
  • Záruka: 24 mesiacov
  • Poznámka: ventily nie sú súčasťou balenia, je možné ich dokúpiť v našom obchode
V sade s radiátorom dostanete:
  • 4 montážne konzoly
  • plastové uzávery na prepravu
  • odvzdušňovací otvor a kovová koncová zátka
Vysvetlivky
Ústredné vykurovanie
Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Kúrenie s bočným pripojením
Kúrenie s jednobodovým pripojením
Ústredné vykurovanie
Dodatočné parametre
Kategória: Radiátory
Záruka: 24
Hmotnosť: 8 kg
EAN: 5904754144308
Výrobca: Regnis
Séria: Regnis Etna
Farba: Čierna
Šírka (mm): 450
Výška (mm): 580
Rozteč pripojenia (mm): 400
Výkon (W): 265
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šírka: 450
Výška: 580
Balenie: 1
Tvar: Obdĺžnikový
Rozteč pripojenia: 400
Rozmer: 450x580 mm