Regnis Retro, vykurovacie teleso 300x1650mm, 644W, čierna matná, RETRO165/30/D260/BLACK
Kód: RETRO165/30/D260/BLACK
Neohodnotené
RetroD260 1
Možnosti doručenia
Radiátory s roztečou pripojenia 260 mm
RegnisLOGO
  • Séria: RETRO
  • Počet rebier: 18 ks
  • Farba: čierna
  • Povrchová úprava: matná / štruktúrovaná
  • Výška: 1650 mm
  • Šírka: 300 mm
  • Materiál: oceľ
  • Tvar: obdĺžnikový
  • Rozteč pripojenia: 260 mm
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie, kombinované
  • Tepelný výkon: 644 W
  • Hĺbka: 80 mm
  • Pracovný tlak: 1,0 MPa
Ústredné vykurovanie
Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Ústredné vykurovanie
Záruka: 24
Hmotnosť: 12 kg
EAN: 5904754141253
Farba: Čierna
Šírka (mm): 300
Výška (mm): 1650
Rozteč pripojenia (mm): 260
Výkon (W): 644
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šírka: 300
Výška: 1650
Balenie: 1
Tvar: Obdĺžnikový
Rozteč pripojenia: 260
Rozmer: 300x1650 mm