Erga Astat, nástenná vaňová batéria s ručnou sprchovou súpravou, čierna matná, ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22
Kód: ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22Podrobný popis
Technické parametre
| Značka | Erga |
| Séria | Erga Astat |
| Typ | Nástenná vaňová batéria s ručnou sprchou |
| Obsah setu | Nástenná batéria + 5-funkčná ručná sprcha + sprchová hadica 150 cm + nástenný držiak + excentre + montážne prvky |
| Ovládanie batérie | Páková, mechanická, jednouchopová |
| Kartuša | Keramická 35 mm, vymeniteľná |
| Výlevka | Pevná, s mechanickým prepínačom |
| Ručná sprcha | 5-funkčná, s nástenným držiakom |
| Sprchová hadica | 150 cm, systém Anti-Twist |
| Materiál | Oceľ s práškovým lakovaním + plast |
| Povrchová úprava | Práškové lakovanie, matné |
| Farba | Čierna matná |
| Typ montáže | Nástenná, dvojotvorová |
| Rozteč pripojenia | 150 mm (s excentrami v balení) |
| Pripojenie vody | 3/4" |
| Pripojenie hadice | 1/2" |
| Trieda prietoku | S |
| Maximálna teplota | 90 °C |
| Odporúčaný tlak | 1 bar ≤ P ≤ 5 bar |
| Vyhlásenie o zhode | MN/20112019 |
| Kód | ERG-YKA-BW.ASTAT-W-BLK22 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vaňové batérie |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5904202159793 |
| Výrobca: | Erga |
| Séria: | Erga Astat |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | plast, oceľ |
| Montáž: | Nástenná |
| Typ: | Batérie - pákové vaňové batérie |
| EAN: | 5904202159793 |
| Výrobná spoločnosť : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail : | objednavky@heavenshop.sk |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | objednavky@heavenshop.sk |




