Erga Goba, sprchová sada s termostatickou batériou, dažďová sprcha 30x30cm, chrómová, ERG-YKA-BP.GOBA-THERM-30-CHR
Kód: ERG-YKA-BP.GOBA-THERM-30-CHRPodrobný popis
Technické parametre
| Značka | Erga |
| Séria | Erga Goba |
| Typ | Sprchový stĺp s termostatickou batériou (nástenný) |
| Obsah setu | Termostatická batéria + dažďová sprcha 30 × 30 cm + ručná sprcha + hadica + tyč |
| Ovládanie batérie | Termostatická |
| Kartuša | Keramická termostatická 35 mm |
| Bezpečnostná poistka | 38 °C |
| Hlavová sprcha | 30 × 30 cm, Anti-Calc, nastaviteľný uhol |
| Ručná sprcha | Anti-Calc silikónové trysky |
| Sprchová hadica | 150 cm, systém Anti-Twist |
| Tyč | Nehrdzavejúca oceľ, výškovo nastaviteľná 80–115 cm |
| Materiál | Mosadz / nehrdzavejúca oceľ / ABS plast |
| Povrchová úprava | Galvanický chróm, lesklý |
| Farba | Chrómová |
| Typ montáže | Nástenná, dvojotvorová |
| Rozteč pripojenia | 150 mm (regulácia 130–170 mm pomocou excentrov) |
| Pripojenie vody | 3/4" |
| Pripojenie hadice | 1/2" |
| Pripojenie hlavovej sprchy | 3/8" |
| Trieda prietoku | S |
| Pracovný tlak | 1–5 bar |
| Maximálna teplota | 90 °C |
| Kód | ERG-YKA-BP.GOBA-THERM-30-CHR |
| Výrobná spoločnosť : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail : | objednavky@heavenshop.sk |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | objednavky@heavenshop.sk |




