Erga Trio, 3-otvorová vaňová batéria, čierna matná, ERG-YKA-BW.TRIO-BLK
Kód: ERG-YKA-BW.TRIO-BLKPodrobný popis
Technické parametre
| Značka | Erga |
| Séria | Erga Trio |
| Typ | 3-otvorová vaňová batéria s ručnou sprchou (montáž do okraja vane) |
| Ovládanie | Jednopáková, mechanická |
| Materiál tela | Mosadz |
| Materiál komponentov | Mosadz / práškovo lakovaná oceľ / ABS plast |
| Povrchová úprava | Práškové lakovanie, matná čierna |
| Farba | Čierna matná |
| Kartuša | Keramická 35 mm, vymeniteľná |
| Výlevka | Pevná, plochá s efektom vodopádu |
| Prepínač | Mechanický (vodopád / ručná sprcha) |
| Ručná sprcha | So závažím a silikónovými Anti-Calc tryskami |
| Sprchová hadica | Opletená nerez, 150 cm |
| Pripojovacie hadice | 2× 50 cm (1/2") + 1× 50 cm (3/8") opletená nerez |
| Trieda prietoku | S |
| Maximálna teplota | 90 °C |
| Odporúčaný tlak | 1 bar ≤ P ≤ 5 bar |
| Norma | EN 817:2008 |
| Kód | ERG-YKA-BW.TRIO-BLK |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kúpeľňa |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.5 kg |
| EAN: | 5904202143105 |
| Výrobca: | Erga |
| Séria: | Erga Trio |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Mosadz, oceľ, ABS |
| Montáž: | Na okraj vane, 3-otvorové |
| Typ: | Batérie - vaňové batérie |
| Ovládanie: | Pákové |
| EAN: | 5904202143105 |
| Farba hadice: | Strieborná |
| Výrobná spoločnosť : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail : | objednavky@heavenshop.sk |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | objednavky@heavenshop.sk |




