Regnis LOX DUO, vykurovacie teleso 530x1800mm, 765W, biela matná, LOXDUO1810/540/D500/WHITE
Kód: LOXDUO1810/540/D500/WHITE
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 2 hodnotenia
Lox z relingiem giętym v2 biały 1
Skladom (3 ks)
RegnisLOGO
  • Séria: LOX DUO
  • Počet rebier: 24 ks
  • Farba: biela
  • Povrchová úprava: matná / štruktúrovaná
  • Výška: 1800 mm
  • Šírka: 530 mm
  • Materiál: oceľ
  • Tvar: obdĺžnikový
  • Rozteč pripojenia 500 mm
  • Možnosť vykurovania: ústredné vykurovanie, elektrické vykurovanie tyčou, kombinované vykurovanie
  • Tepelný výkon: 765 W
  • Hĺbka: 115 mm
  • Pracovný tlak: 1,0 MPa
Ústredné vykurovanie
Kúrenie s pripojovacou roztečou 50 mm
Kúrenie s bočným pripojením
Kombinácia ústredného a elektrického vykurovania
Nami ponúkané pripojovacie ventily sú dodávané vrátane zverného šróbenia na najbežnejšie potrubie (Ø15 mm Cu a Ø16 mm Alupex), pre dopojenie tak nie je potrebné nič dokupovať. Pre zakrytie prívodných rúrok a otvorov v múre odporúčame prikúpiť krycie rozety.
Ústredné vykurovanie
Záruka: 24
Hmotnosť: 15 kg
Farba: Biela
Šírka (mm): 530
Výška (mm): 1800
Rozteč pripojenia (mm): 500
Výkon (W): 765
sklad: Na sklade (Heavenshop)
Šírka: 530
Výška: 1800
Balenie: 1
Tvar: Obdĺžnikový
Rozteč pripojenia: 500
Rozmer: 530x1800 mm