Erga Fonti, WC kefa voľne stojaca, čierna, ERG-YKA-P.FONTI-FB
Kód: ERG-YKA-P.FONTI-FBPodrobný popis
Technické parametre
| Značka | Erga |
| Séria | Erga Fonti |
| Typ | Voľne stojaca WC kefa |
| Spôsob montáže | Voľne stojaca (bez vŕtania) |
| Materiál | Oceľ s práškovým lakovaním + plast |
| Farba | Čierna matná |
| Povrchová úprava | Práškové lakovanie, matné |
| Priemer základne | 9,5 cm |
| Celková výška | 39 cm |
| Výška obalu | 27 cm |
| Vnútorný zásobník | Vyberateľný plastový odkvapkávač (biely) |
| Farba hlavice | Čierna |
| Kompatibilné náhradné hlavice | V.KC-WC, V.KB-WC, V.KBWC-SILKA, V.KCWC-SILKA |
| Kód | ERG-YKA-P.FONTI-FB |
| Výrobná spoločnosť : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail : | objednavky@heavenshop.sk |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | objednavky@heavenshop.sk |




