Erga Gasa, držiak na toaletný papier so zásobníkom na postavenie 62cm, biela-prírodná hnedá, ERG-YKA-P.GASA-WHT
Kód: ERG-YKA-P.GASA-WHTPodrobný popis
Technické parametre
| Značka | Erga |
| Séria | Erga Gasa |
| Typ | Voľne stojaci stojan 2 v 1 (držiak papiera + zásobník náhradných roliek) |
| Spôsob montáže | Voľne stojaci (bez vŕtania), samostatné zloženie |
| Materiál | Oceľ s práškovým lakovaním + prírodný bambus |
| Farba | Biela matná + bambus |
| Celková výška | 62 cm |
| Výška držiaka papiera | 35 cm |
| Rozmery základne | 15,4 × 15,7 cm |
| Kapacita zásobníka | 4 náhradné rolky toaletného papiera |
| Funkčné vybavenie | Antiklzové podložky proti pošmyknutiu a poškrabaniu podlahy |
| Kód | ERG-YKA-P.GASA-WHT |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Voľne stojace držiaky a zásobníky WC papiera |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| EAN: | 5904202159427 |
| Výrobca: | Erga |
| Séria: | Erga Gasa |
| Farba: | Biela, Hnedá |
| Dĺžka (mm): | 155 |
| Šírka (mm): | 155 |
| Výška (mm): | 615 |
| Materiál: | oceľ |
| Montáž: | voľne stojace |
| Typ: | Kúpeľňové doplnky - držiak WC papiera |
| EAN: | 5904202159427 |
| Výrobná spoločnosť : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail : | objednavky@heavenshop.sk |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | objednavky@heavenshop.sk |




