Erga Madryt, držiak toaletného papiera s WC kefou a zásobníkom na papier, 3v1, biela-prírodná hnedá, ERG-YKA-P.MADRYT-WHT
Kód: ERG-YKA-P.MADRYT-WHTPodrobný popis
Technické parametre
| Značka | Erga |
| Séria | Erga Madryt |
| Typ | Voľne stojaci stojan 3 v 1 (WC kefa + držiak papiera + zásobník náhradných roliek) |
| Spôsob montáže | Voľne stojaci (bez vŕtania), samostatné zloženie |
| Materiál | Oceľ s práškovým lakovaním + prírodný bambus + hartované sklo |
| Farba | Biela matná + bambus |
| Celková výška | 63 cm |
| Výška kefy s držiakom | 38 cm |
| Rozmery podstavca | 24 × 15 cm |
| Kapacita zásobníka | 1 + 4 rolky toaletného papiera |
| Typ WC kefy | Zatvorená, s bambusovým vekom |
| Vnútorný zásobník | Vyberateľný PVC odkvapkávací |
| Sklenená priehradka | Hartované sklo, vyberateľná |
| Kód | ERG-YKA-P.MADRYT-WHT |
| Výrobná spoločnosť : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail : | objednavky@heavenshop.sk |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | objednavky@heavenshop.sk |




