Erga Pap, držiak toaletného papiera s WC kefou a zásobníkom na papier, čierna matná, ERG-YKA-P.PAP-WC-FB
Kód: ERG-YKA-P.PAP-WC-FBPodrobný popis
Technické parametre
| Značka | Erga |
| Séria | Erga Pap |
| Typ | Voľne stojaci stojan 3 v 1 (WC kefa + držiak papiera + zásobník náhradných roliek) |
| Spôsob montáže | Voľne stojaci (bez vŕtania), samostatné zloženie |
| Materiál | Oceľ s práškovým lakovaním / plast |
| Farba | Čierna matná |
| Výška stojana | 60,5 cm |
| Výška kefy s držiakom | 38 cm |
| Výška držiaka náhradných roliek | 40 cm |
| Rozmery základne | 12,5 × 24 cm |
| Typ WC kefy | Zatvorená, s kovovým vekom |
| Vnútorný zásobník | Vyberateľný odkvapkávací |
| Farba štetín | Čierna |
| Hmotnosť | 1,33 kg |
| EAN | 5904202158352 |
| Kód | ERG-YKA-P.PAP-WC-FB |
Originálny produkt značky ERGA • Predáva HeavenShop • Záruka: 24 mesiacov
| Výrobná spoločnosť : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail : | objednavky@heavenshop.sk |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | objednavky@heavenshop.sk |




