Erga Wiki, kúpeľňový kôš, závesný organizér 31x88 cm s prísavkami, 3-radový, biela, ERG-YKA-CH.WIKI-3-WHT
Kód: ERG-YKA-CH.WIKI-3-WHTPodrobný popis
Technické parametre
| Značka | Erga |
| Séria | Erga Wiki |
| Typ | Závesný kúpeľňový organizér do sprchy |
| Spôsob montáže | Závesný (bez vŕtania) — flexibilné ramená + 6 prísaviek |
| Materiál | PVC + guma |
| Farba | Biela matná |
| Konštrukcia | 3 košíky + 2 háčiky |
| Celková výška (rovné ramená) | 88 cm |
| Dĺžka ramien | 36 cm |
| Rozmery košíka | 31 × 9 × 8,5 cm (D × Š × V) |
| Odtok vody | Otvory v dne každého košíka |
| Stabilizácia | 6 prísaviek |
| Kód | ERG-YKA-CH.WIKI-3-WHT |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Závesné poličky a košíky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.75 kg |
| EAN: | 5904202159243 |
| Výrobca: | Erga |
| Séria: | Erga Wiki |
| Farba: | Biela |
| Montáž: | Závesná |
| Typ: | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |
| EAN: | 5904202159243 |
| Výrobná spoločnosť : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail : | objednavky@heavenshop.sk |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | CASTRUM INVEST s.r.o. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Tatranska 165 Nové Zámky 94002 ICO 48337242 DIC 2120154685 0914399399 |
| E-mail zástupcu v EÚ : | objednavky@heavenshop.sk |




